⇒  2024 йил 1 ноябрь ҳолатига жами 25 та бўш иш ўринлари мавжуд:
8. “Осиё тараққиёт банки” лойиҳаларни амалга ошириш гурухи техника хавфсизлиги ва меҳнат муҳофазаси бўйича мутахассис – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
10. Рақамлаштириш бошқармаси бошлиғи 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
11. Инвестицион лойиҳаларни амалга ошириш бўлими мутахассиси1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
12.  Мувофиқлик тизими (комплаенс) хизмати бошлиғи - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
бош мутахассиси - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
13. Электр энергиясини технологик сарфларини ҳамда энергия оқимларини таҳлил қилиш бўлими муҳандиси – 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
14. Электр тармоқларини эксплуатация, уланиш ва қабул қилиш бошқармаси
электр тармоқларига уланиш шўбаси бош мутахассиси - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;
15. Электр тармоқларини инновацион ривожлантириш бошқармаси
электр станцияларини тизимга улаш шўбаси бош мутахассиси - 1 нафар - олий маълумотли ва иш тажрибасига эга;

⇒ На 1 ноября 2024 года имеется 25 вакансий:
8. Группа реализации проектов Азиатского банка развития " специалист по технике безопасности и охране труда – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
11. Специалист отдела реализации инвестиционных проектов – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
12. Руководитель службы комплаенс-системы (комплаенс) – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;
13. Инженер отдела анализа технологических потерь электроэнергии и  энергопотоков – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы.
главный специалист отдела подключения к электрическим сетям – 1 вакансия - высшее образование и опыт работы;