Diqqat, e'lon! Yuridik shaxsni qayta tashkil etilayotganligi sababli kreditorlarni xabardor qilish to‘g‘risida ma'lumot
• 15.06.2022
• 1131
“O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” aksiyadorlik jamiyati (Toshkent shahar, Yunusobod tumani, Osiyo ko‘chasi, 42-uy, Hisob raqami: 20210000905062611001, ATB “O‘zsanoatqurilishbank”, Bank kodi: 00424, STIR: 306347741, IFTUK: 35120, QQS to‘lovchining kodi: 326020040038), shu haqda xabar qiladiki, 2022-yil 10-may kuni “O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” aksiyadorlik jamiyati Yagona aksiyadori tomonidan Aksiyadorlik jamiyati tarkibidagi “Namangan tibbiy sanitariya qismi” muassasasini ajratib chiqarish orqali mas'uliyati cheklangan jamiyat (MChJ) qayta tashkil etish to‘g‘risida qaror qabul qilingan.
O‘zbekison Respublikasi Adliya vazirligi huzuridagi Namangan viloyati, Namangan shahri Davlat xizmatlari markazi tomonidan 2022-yil
20-mayda “Namangan tibbiy-sanitariya qismi” muassasasi 1140219-son reestr raqami bilan “Namangan tibbiy-sanitariya qismi” mas'uliyati cheklangan jamiyat etib ro‘yxatdan o‘tkazildi.

Внимание, объявление! Об уведомлении кредиторов в связи с реорганизацией юридического лица
Акционерное общество «Национальные электрические сети Узбекистана» (г. Ташкент, Юнусабадский район, ул. Осиё, дом 42, Р/с: 20210000905062611001, АКБ «Узпромстройбанк», МФО: 00424, ИНН: 306347741, ОКЭД: 35120, код плательщика НДС: 326020040038), сообщает, что Решением единственного акционера от 10 мая 2022 года путем реорганизции  филиал “Наманганская медико-санитарная часть” реорганизован как ООО “Наманганская медико-санитарная часть”.
Центром государственных услуг Наманганской области города Наманган при Министерстве юстиции Республики Узбекистан 2022 года 20 мая “Наманганская медико-санитарная часть” была зарегистрирована как общество с ограниченной ответственностью под регистрационным номером 1140219.