Davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumotlar
“O‘zbekiston MET” AJ tomonidan  2026 yil 1-yarim yillikda amalga oshirilgan xaridlar to‘g‘risida MAʼLUMOT
► O'zbekiston Respublikasi ochiq ma'lumotlar portali
❗️ "O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2026 yil 1-yarim yillikda davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti (to‘liq maʼlumot)
2026-yil 2-chorak uchun tuzilgan shartnomalar bo‘yicha maxsus elektron savdo portallari kesimida quyidagilar maʼlum qilinadi:
mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 27,8 mlrd so‘mlik,
elektron va milliy do‘kon  orqali jami – 9,97 mlrd so‘mlik,
Shaffof qurilish orqali (tender.mc.uz) – 555,0 mlrd so‘mlik,
xalqaro tenderlar orqali – 933.5 mlrd so‘mlik,
O‘zRTXB (uzex.uz) orqali – 13,5 mlrd so‘mlik, Eng maqbul tanlov orqali – 15,2 mlrd so‘mlik,
Taklif so‘rovi orqali26,5 mlrd so‘mlik, Yagona yetkizib beruvchi
orqali – 22,4 mlrd so‘mlik va  To‘g‘ridan-to‘g‘ri shartnomalar
orqali – 17,7 mlrd so‘mlik, jami 1 621,5 trln so‘mlik tovar hamda xizmatlar xaridi bo‘yicha shartnolar tuzildi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2026-yil 1-chorak bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti
❗️ "O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2026-yil 1-chorak bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti (to‘liq maʼlumot)
2026 yil 1-choragi Davlat xaridlari bo‘yicha:
2026-yil yanvar-mart oylarida jami 782 ta 90,5 mlrd. so‘mlik xaridlar amalga oshirilgan. Shundan mahalliy ishlab chiqaruvchilarni qo‘llab-quvvatlash maqsadida “new.cooperation.uz” portalida ro‘yxatdan o‘tgan mahalliy ishlab chiqaruvchi korxonalar tomonidan 132 ta 28,1 mlrd so‘mlik, elektron do‘kon orqali 24 ta 0,3 mlrd so‘mlik, milliy do‘kon orqali 12 ta 0,1 mlrd so‘mlik hamda Uz.RTXB orqali 97 ta 6,7 mlrd so‘mlik, “Eng maqbul takliflarni tanlab olish” orqali 6 ta 4,8 mlrd so‘mlik, yagona yetkazib beruvchilar orqali 188 ta 25,1 mlrd so‘mlik, хt-xarid.uz 77 ta 1,0 mlrd so‘mlik, taklif so‘rovi orqali 175 ta 21,9 mlrd so‘mlik, “E.birja.uz” orqali 30 ta 0,8 mlrd so‘mlik hamda to‘g‘ridan-to‘g‘ri 40 ta 1,8 mlrd so‘mlik, elektron shartnomalar tuzilgan.
“O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” AJ tomonidan 2025-yil davomida amalga oshirilgan davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumotnomasi
❗️ "O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2025-yil bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti (to‘liq maʼlumot)
2025-yil uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 146 462,4 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz orqali 108 662,3 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 80 142,8 mln.so‘mlik,jami 373 140,9 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2025-yilning 9 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
❗️ "O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2025-yilning 9-oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti (to‘liq maʼlumot)
2025-yilning 9 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 98 183,0 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 105 587,6 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 8 185,3 mln.so‘mlik,jami 211 955,9 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
“O‘zbekiston MET” AJ tomonidan  2025-yil 1-yarim yillikda amalga oshirilgan xaridlar to‘g‘risida MAʼLUMOT
O‘zbekiston Respublikasi ochiq maʼlumotlar portali
Jamiyatda 2025-yilning 6 oyi mobaynida 939 ta 130,0 mlrd. so‘m miqdorida xaridlar bo‘yicha shartnomalar tuzilgan. Xususan, mahalliy ishlab chiqaruvchilarni qullab - quvvatlash maqsadida new.cooperation.uz portalida ro‘yxatdan o‘tgan mahalliy ishlab chiqaruvchi korxonalar tomonidan  207 ta   46 957,0 mln. so‘mlik  hamda  elektron do‘kon orqali 46 ta  2 219,0 mln. so‘mlik, milliy do‘kon orqali  14 ta 141,0 mln. so‘m, UZ.RTSB yarmrka.uzex.uz  128 ta 10 289,0 mln. so‘mlik, eng maqbul takliflarni tanlab olish orqali 13 ta 19 775,0 mln. so‘mlik,  yagona yetkazib beruvchilar orqali 57 ta  3 730,0  mln. so‘mlik, Xt-xarid.uz 223 ta 4 952,0 mln. so‘mlik va to‘g‘ridan - to‘g‘ri 250 ta 31 275,0 mln. so‘mlik va tender savdolari 1 ta 10 700,0 mln.so‘mlik elektron shartnomalar  tuzilgan.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2025-yilning 3-oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti
2025-yilning 3-oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 12 641,8 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz orqali 21 648,4 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 6 822,6 mln.so‘mlik, jami 41 112,8 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
“O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” AJ tomonidan 2024-yil davomida amalga oshirilgan davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumotnomasi
2024-yilning 12 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 22 063,0 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz orqali 141 888,1 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 33 284,7 mln.so‘mlik,jami 197 235,8 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2024-yilning 9 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
❗️ "O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2024-yilning 9-oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti (to‘liq maʼlumot)
2024-yilning 9 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 6 101,0 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 111 066,6 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 10 761,0 mln.so‘mlik,jami 127 928,7 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2024-yilning 6 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
❗️ "O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2024-yilning 6-oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi maʼlumoti (to‘liq maʼlumot)
2024-yilning 6 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 5 963,8 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 107 669,1 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 9 304,7 mln.so‘mlik,jami 113 632,9 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2024-yilning 3 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
2024-yilning 3 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 1 786,6 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 95 783,9 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 2 608,5 mln.so‘mlik,jami 97 570,5 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
“O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” AJ tomonidan 2023-yil davomida amalga oshirilgan davlat xaridlari to‘g‘risidagi  ma'lumotnomasi
“O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” AJ ishlab chiqaruvchi korxonalar tasarrufiga kirmasligi sabali, import va to‘g‘ridan-to‘g‘ri sharnomalar mavjud emas. Davlat xaridlari O‘zbekiston Respublikasining “Davlat xaridlari to‘g‘risida” 2021-yil 22-apreldagi O‘RQ-684 sonli Qonuni talablari doirasida to‘liq maxsus  elektron axborot portallari orqali  amalga  oshirib  kelinmoqda. Shu bilan birga, joriy yil  yil davomida   elektron  maxsus  axborot portali orqali jami 1227 ta 359 327,4 mln.so‘mlik  haridlar amalga oshirilib, shulardan mahalliy ishlab chiqaruvchilarni qullab-quvvatlash  maqsadida  cooperation.uz portalida ro‘yxatdan o‘tgan mahalliy ishlab chiqaruvchi korxonalardan  112    5536,0 mln. so‘mlik, Elektron  dukon 312 ta 2661,2 mln.so‘mlik, milliy do‘kon  28  427,8 mln so‘m , UZ.RTSB  yarmrka.uzex.uz  280 ta 18 161,4 mln.so‘mlik, Eng maqbul takliflarni tanlab olish orqali  31 ta  30 949,4 mln.so‘mlik, tender savdolari   2  265 185,8 mln.so‘mlik, va   Xt-xarid.uz  415  32 363,5 mln.so‘mlik, Yagona yetkazib beruvchilar 1 ta 1,0 mln.so‘m va To‘g‘ridan-to‘g‘ri shartnomalar 46 ta 4041,3 mln.so‘mlik    shartnomalar tuzilgan.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2023-yilning 9 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
2023-yilning 9 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 4 374,5 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 294 587,1 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 10 916,7 mln.so‘mlik,jami 309 878,3 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2023-yilning 6 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
2023-yilning 6 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 3 625,3 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 288 998,3 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 3 898,5 mln.so‘mlik,jami 296 522,1 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2023-yilning 3 oyi  bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
2023-yilning 3 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 834,73 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 474,6 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 842,9 mln.so‘mlik,jami 2 152,2 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2022-yilning 12-oyi uchun davomida bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
2022-yilning 12 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 14 961,48 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz. orqali 50 267,2 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 32 990,4 mln.so‘mlik,jami 98 219,1 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2022-yilning 9-oyi uchun davomida bo‘yicha davlat xaridlari to‘g‘risidagi ma'lumoti
2022-yilning 9-oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 6 463,1 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz orqali - 28 571,3 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 14 574,5 mln.so‘mlik, jami 43 145,8 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O'zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2022-yil 1-yarim yillik bo`yicha davlat xaridlari to'g'risidagi ma'lumoti
2022-yilning 6 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 1 651,2 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz orqali 14 783,7 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 2 608,8 mln.so‘mlik,jami 19 043,2 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
"O'zbekiston milliy elektr tarmoqlari" AJning 2022-yil 1-chorak bo`yicha davlat xaridlari to'g'risidagi ma'lumoti
2022-yilning 3 oyi uchun mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 1 320,1 mln.so‘mlik, xarid.uzex.uz orqali 348,9 mln.so‘mlik, xt-xarid.uz - 1 398,7 mln.so‘mlik,jami 3 067,7 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.
“O‘zbekiston milliy elektr tarmoqlari” AJda 2021-yil uchun davlat xaridlari to‘g‘risida ma’lumot
2021-yilning mahalliy sanoat korxonalari tomonidan ishlab chiqarilgan mahsulotlarni kooperatsiya portali http://cooperation.uz orqali xarid qilish yuzasidan rasmiylashtirilgan shartnomalarga ko‘ra 31 337,47 mln.so‘mlik, exarid.uz orqali 23 349,98 mln.so‘mlik, jami 54 687, 45 mln.so‘mlik tovar hamda xizmatlar xarid qilindi.

Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за первое полугодие 2026 года
► Портал открытых данных Республики Узбекистан
❗️ Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за первое полугодие 2026 года (подробная информация)
В разрезе специализированных электронных торговых площадок по договорам, заключённым во II квартале 2026 года, сообщается следующее:
- через Кооперационный портал по закупке продукции, произведённой отечественными промышленными предприятиями, — 27,8 млрд сумов;
- через электронный и Национальный магазины9,97 млрд сумов;
- через информационную систему «Прозрачное строительство»
(tender.mc.uz)
555,0 млрд сумов;
- посредством международных тендеров933,5 млрд сумов;
- через Узбекскую Республиканскую товарно-сырьевую биржу
(UZEX)13,5 млрд сумов;
-  посредством отбора на наилучшего предложение15,2 млрд сумов;
- посредством запроса предложений26,5 млрд сумов;
- у единственного поставщика22,4 млрд сумов;
- по прямым договорам17,7 млрд сумов.
По итогам закупок товаров и услуг были заключены договоры на общую сумму 1 621,5 трлн сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию на I квартал 2026 год
❗️ Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию на I квартал 2026 год (подробная информация)
О государственных закупках в первом квартале 2026 года:
В январе-марте 2026 года было совершено в общей сложности 782 закупки на сумму 90,5 миллиардов сумов. Из них, в целях поддержки местных производителей, 132 контракта на сумму 28,1 млрд сумов были заключены местными производственными предприятиями, зарегистрированными на портале «new.cooperation.uz», 24 контракта на сумму 0,3 млрд сумов — через электронный магазин, 12 контрактов на сумму 0,1 млрд сумов — через национальный магазин, 97 контрактов на сумму 6,7 млрд сумов — через Uz.RTXB, 6 контрактов на сумму 4,8 млрд сумов — через «Выбор наиболее выгодных предложений», 188 контрактов на сумму 25,1 млрд сумов — через отдельных поставщиков, 77 контрактов на сумму 1,0 млрд сумов — через хt-xarid.uz, 175 контрактов на сумму 21,9 млрд сумов — через запрос предложений, 30 контрактов на сумму 0,8 млрд сумов — через «E.birja.uz» и 40 контрактов на сумму 1,8 млрд сумов — напрямую.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 2025 год
❗️ Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 2025 год (подробная информация)
За 2025 год согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 146 462,4 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 108 662,3 млн. сумов, xt-xarid.uz - 80 142,8 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 373 140,9 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 9 месяцев 2025 года
❗️ Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 9 месяцев 2025 года (подробная информация)
За 9 месяцев 2025 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 98 183,0 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 105 587,6 млн. сумов, xt-xarid.uz - 8 185,3 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 211 955,9 млн. сумов.
ИНФОРМАЦИЯ о закупках, осуществленных АО «Узбекистонмет» в 1-м полугодии 2025 года
За 6 месяцев 2025 года компания заключила 939 договоров на закупки на сумму 130,0 млрд сумов. В частности, в целях поддержки местных товаропроизводителей, 207 договоров заключены местными производственными предприятиями, зарегистрированными на портале new.cooperation.uz, на сумму 46 957,0 млн сумов, 46 договоров на сумму 2 219,0 млн сумов через электронный магазин, 14 договоров на сумму 141,0 млн сумов через национальный магазин, 128 договоров на сумму 10 289,0 млн сумов через UZ.RTSB yarmrka.uzex.uz, 13 договоров на сумму 19 775,0 млн сумов путем отбора наиболее выгодных предложений. сумов, 57 договоров на сумму 3730,0 млн. сумов заключены через единственных поставщиков, 223 договора на сумму 4952,0 млн. сумов через Xt-kharid.uz, 250 договоров на сумму 31275,0 млн. сумов напрямую и 1 договор на сумму 10700,0 млн. сумов путем проведения тендеров.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 3 месяца 2025 года
За 3 месяца 2025 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 12 641,8 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 21 648,4 млн. сумов, xt-xarid.uz - 6 822,6 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 41 112,8 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 12 месяцев 2024 года
За 12 месяцев 2024 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 22 063,0 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 141 888,1 млн. сумов, xt-xarid.uz - 33 284,7 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 197 235,8 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 9 месяцев 2024 года
❗️ Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 9 месяцев 2024 года (подробная информация)
За 9 месяцев 2024 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 6 101,0 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 111 066,6 млн. сумов, xt-xarid.uz - 10 761,0 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 127 928,7 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 6 месяцев 2024 года
❗️ Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 6 месяцев 2024 года (подробная информация)
За 6 месяцев 2024 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 5 963,8 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 107 669,1 млн. сумов, xt-xarid.uz - 9 304,7 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 113 632,9 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 3 месяца 2024 года
За 3 месяца 2024 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 1 786,6 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 95 783,9 млн. сумов, xt-xarid.uz - 2 608,5 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 97 570,5 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 9 месяцев 2023 года
За 9 месяцев 2023 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 4 374,5 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 294 587,1 млн. сумов, xt-xarid.uz - 10 916,7 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 309 878,3 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 6 месяцев 2023 года
За 6 месяцев 2023 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 3 625,3 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 288 998,3 млн. сумов, xt-xarid.uz - 3 898,5 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 296 522,1 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 3 месяца 2023 года
За 3 месяца 2023 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 834,73 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 474,6 млн. сумов, xt-xarid.uz - 842,9 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 2 152,2 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 12 месяцев 2022 года
За 12 месяцев 2022 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 14 961,48 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 50 267,2 млн. сумов, xt-xarid.uz - 32 990,4 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 98 219,1 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 9 месяцев 2022 года
За 9 месяцев 2022 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 6 463,1 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 28 571,3 млн. сумов, xt-xarid.uz - 14 574,5 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 43 145,8 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию за 1 полугодие 2022 года
За 6 месяцев 2022 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 1 651,2 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 14 783,7 млн. сумов, xt-xarid.uz - 2 608,3 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 19 043,2 млн. сумов.
Информация о государственных закупках в АО "Национальные электрические сети Узбекистана по состоянию на 1 квартал 2022 года
За 3 месяца 2022 года согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал, товаров на сумму 1 320,1 млн. сумов, через xarid.uzex.uz - 348,9 млн. сумов, xt-xarid.uz - 1 398,7 млн.сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 3 067,7 млн. сумов.
Информация о государственных закупках за 2021 год в АО «Национальные электрические сети Узбекистана»
За 2021 год согласно контрактам на закупку продукции, произведенной местными промышленными предприятиями через кооперативный портал http://cooperation.uz, товаров на сумму 31 337,47 млн. сумов, через exarid.uz - 23 349,98 млн. сумов, всего было закуплено товаров и услуг на 54 687, 45 млн. сумов.